Strażnicy Ognia

Forum gildii Strażników Ognia

Ogłoszenie

Zapraszamy na offa na Burning Legion - Deseis. Dziekuje wszystkim za wspolna gre. Rune.

#1 2008-05-24 00:27:14

orlomir

Adept

Punktów :   

Orlomir przez Orlomir

1. Orlomir
2. Krwawy Elf, Warlock, poziom 70
3. Tailoring 370, Enchanting 275, cooking 360
4. Spotykam bardzo duzo fajnych ludzi z tego klanu np, Draira
5. Jesteście bardzo dobrze zorganizowani, jesteście wzorem dla innych klanów
6. Bylem w klanie lodowego wilka, ale ten klan ma 0 organizacji i z 4 fajnych ludzi, reszta to dzieciaki przeklinajace na glownym czacie, mam juz dosc.

Offline

 

#2 2008-05-24 08:29:36

Helwet

Mała ognista jaszczurka

Punktów :   

Re: Orlomir przez Orlomir

Emm... nie żebym przesadzał, ale czasem z tą organizacją też nie jest tak cudownie ;)
Ja i tak pewnie nic tu nie mam do gadania... wiec hmm... ale nie mam nic przeciwko.

Offline

 

#3 2008-05-24 12:40:15

Kharlock

Ognista jaszczurka

Punktów :   

Re: Orlomir przez Orlomir

Tylko imię takie (zalatuje Władcą =D ) ....... ale ja ostatnio tylko narzekam, więc pewnie to tylko moje przeczulenie. Ale z ciekawości, mógłbyś opowiedzieć coś o swoim imieniu? Skąd pomysł itp. ?

Ostatnio edytowany przez Kharlock (2008-05-24 12:41:00)

Offline

 

#4 2008-05-24 13:33:48

orlomir

Adept

Punktów :   

Re: Orlomir przez Orlomir

Zgadza sie, imię zalatuje Władcą Pierścieni, ale to jeden z moich ulubionych filmów. Zawsze byłem wielkim fanem tego typu opwieści. Poza tym moją ulubioną rasą są elfy, najszlachetnijesze z istot zamieszkujących świat:) Lekkich jak piórko, stąpających po śniegu, kiedy inne rasy się zapadają po pas:)
Mądrych i szlachetnych. A jako że od zawsze miałem ksywe " Orzeł " ( powiązanie z nazwisikiem )  to połączyłem te dwie rzeczy i tak powstał " Orlomir " :)
Jeśli zaczne grać kiedys drugą postacią to na 100% nazwe ją " Dante " ale to juz bedzie zwiazane z moją fascynacją inną grą, mianowicie "Devil May Cry"

P.S  zapytacie pewnie dlaczego nie gram elfami a krwawymi elfami, powód prosty, Horda.

Offline

 

#5 2008-05-24 16:54:46

Shaveras

Adept

Punktów :   

Re: Orlomir przez Orlomir

Czy mogę rzec coś innego, niż  że jestem za?
Dobrych ludzi, wiedzących co to kultura, z którymi można pogadać na wiele tematów nigdy zbyt wiele. A imię cóż, takie staropolskie:). Może mało elfickie ale to szczegóły.
Tak więc(jeśli by mnie ktokolwiek, kiedykolwiek pytał o zdanie:D) powtórzę raz  jeszcze, jestem ZA

Offline

 

#6 2008-05-24 20:21:43

Kharlock

Ognista jaszczurka

Punktów :   

Re: Orlomir przez Orlomir

Taaa, elfy są dobre. Szczególnie do rozcinania ich na pół dzięki owej lekkości :D (Wybaczcie, to ten ork tak na mnie wpływał z tym uprzedzeniem rasowym), ale osobiście cieszę się z wyjaśnienia. Poziom wypowiedzi mi się podoba, widać że to nie gracz typu "Drakolol666", a jaki to już był cytowany wiele razy, ale co do przyjęcia, to ja tylko mogę powiedzieć, że jestem całkowicie za!

Offline

 

#7 2008-05-25 10:31:50

Craay

Adept

Punktów :   

Re: Orlomir przez Orlomir

Za... hah wreszczie sie zalogowalem na to konto ;P

Offline

 

#8 2008-05-25 13:22:45

BiszBasz

Mała ognista jaszczurka

Punktów :   

Re: Orlomir przez Orlomir

ZA

Offline

 

#9 2008-05-25 19:54:52

Kan

Adept

Punktów :   

Re: Orlomir przez Orlomir

Za

Offline

 

#10 2008-05-25 20:17:36

orlomir

Adept

Punktów :   

Re: Orlomir przez Orlomir

Dziekuje za poparcie. Niestety dowodztwo odrzucilo moją kandydature;( 3- przeciw,  2- wstrzymanie sie od glosu. Bywa... Żegnam.

Offline

 

#11 2008-05-26 02:04:43

Thane

Furia Płomieni

Punktów :   

Re: Orlomir przez Orlomir

Kandydatura odrzucona, temat zamkniety.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutek.pun.pl www.kbi89.pun.pl www.gamezer.pun.pl www.tgk.pun.pl www.naruto13sasuke13sakura.pun.pl