Strażnicy Ognia

Forum gildii Strażników Ognia

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Zapraszamy na offa na Burning Legion - Deseis. Dziekuje wszystkim za wspolna gre. Rune.

#1 2008-04-18 23:55:20

Alletar

Adept

Punktów :   

Alletar

1.Alletar
2.Krwawy elf - warlock
3.Tailoring - Enchanting+ First Aid.
4-5.O gildi dowiedziałem się przypadkiem spotykając Alldoliana który pomógł mi wykonać zadanie, on właśnie zaprosił mnie do gildi.
6.To pierwsza gildia do jakiej należe.



7.Nazywam się Alletar, jestem krwawym elfem... demonologiem. Pytacie dlaczego właśnie tą drogę obrałem. To proste, już jako małe dziecko coś ciągnęło mnie do magii. Jedni mówili że jestem spaczony jedni że niedorozwinięty, bo nie chodziło o magię żywiołów, ciągnęło mnie do demonów. Bardzo chciałem wiedzieć skąd się bierze u nich tak potężna moc i sam chciałem taką posiadać, ujarzmić to co nieujarzmione. Mówią że krwawe elfy są złe i bezwzględne, to akurat prawda. W wieku 17 lat rodzice wyrzucili mnie z domu za to że po kryjomu starałem się przyzywać demony, raczej dla zabawy bo nie myślałem nigdy że zostanę prawdziwym demonologiem. Wkońcu udało mi się, przyzwałem jakiegoś brzydala, ni to robal ni kiszka ale był, prawdziwy demon z innego wymiaru. Zaczołem wtedy studiować księgi na temat magi demonów które podkradałem dla pewnego starego zagrzybiałego maga z mej rodzinnej wioski. Po tym jak zostałem wydalony z rodziny wyruszyłem w świat aż trafiłem do Silver Moon tam zaczęła się prawdziwa przygoda.

Offline

 

#2 2008-04-19 20:19:30

Thane

Furia Płomieni

Punktów :   

Re: Alletar

Oprocz tego, ze mamy tailora i enchantera bardzo silnego (wiec zamiast rozwijac profesje moglbys wziac inne a jego zawsze mozesz poprosic jak cos potrzebujesz) to ja jestem ZA.

Tylko pytanie, czy bys rozwazal zmiane profesji - wyszkolenie enchantera kosztuje mase pieniedzy, sam tego nie zrobi nikt. 20 osob szkoli jednego enchantera na 375 sporym wysilkiem i to pozera duzo czasu. Nie ma zadnej rzeczy ktorej enchanter nie moze zrobic dla kogos, starczy mu dac materialy. Tailora mozesz zostawic (nie mamy nikogo z przyszla specjalizacja na shadoweave a domyslam sie te droge wybierzesz).

Czyli: klimat: tak, polecenie: tak, ekonomia? Nie wiem, pomysl. Wrazenie pozytywne.

Offline

 

#3 2008-04-20 10:36:33

Bitherel

Członek Kapituły

Punktów :   

Re: Alletar

Jestem skłonny być ZA - może jakaś krótka rozmowa no i oczywiście pytanie do Allda co on na to hrhr

Offline

 

#4 2008-04-20 12:05:26

Rodanar

Członek Kapituły

Punktów :   

Re: Alletar

Tailor może być ale nie popieram, ale jak chce to niech będzie, jako drugom profke poparlbym mining, moze nie pasuje do klasy, ale kiedys do OL sie doczlapiesz, a tam rudy malo, i kazda zebrana okazyjnie sie przyda, miedzy innymi na materialy dla Enhantera. Reszta hmm popieram.

Offline

 

#5 2008-04-21 18:06:32

Hryniek

Inkwizytor

Punktów :   

Re: Alletar

bez enchantigu.... jestem za


Zly i Niedobry Inkwizytor

Offline

 

#6 2008-04-21 21:28:21

Alletar

Adept

Punktów :   

Re: Alletar

Co do zmiany profesji z enchantingu to nawet jestem w stanie to zrobić. Ale niechce żadnej zbierackiej, już kiedyś miałem zbieracza i wydaje mi się to strasznie okrutny zawód. Alchemik by się nie przydał?

Offline

 

#7 2008-04-22 07:39:34

Thane

Furia Płomieni

Punktów :   

Re: Alletar

Przy czym to jest tak, ze profesja wyrobnicza ze zbieracka jest polaczona:

-alchemia z zielarstwem
-inzyniera, kowalstwo, jubilerstwo z gornictwem
-wybory skorzane z skorowaniem

jedynie niepolaczone to: krawiectwo (przy czym tu skorowanie sie przydaje bardzo)
enchanting (przy czym ta jest tak droga, ze bez gornictwa (to najbardziej polecam bo potem potrzeba esencji z broni i zbroi a to moze robic naraz tylko kowal) praktycznie sie nie da bez wsparcia

wiec proponuje krawiectwo i skorowanie

nie sa niewdzieczne, do krawiectwa wiele skor nie trzeba, meczyc sie nie trzeba, najlatwiej zbierackie sie wbija wysoko i mozna pomoc i klanowi i sobie

Offline

 

#8 2008-04-22 13:21:20

BiszBasz

Mała ognista jaszczurka

Punktów :   

Re: Alletar

Ja mam Skinning/herbalism i wcale tak zle nie jest, caly czas gdzie sie nie pojdzie mozna skill nabijac

ZA

Offline

 

#9 2008-04-23 22:27:47

Alletar

Adept

Punktów :   

Re: Alletar

A jak bym wziął Alchemy i Herbalism, nie przeszkadzało by to nikomu?

Offline

 

#10 2008-04-24 15:46:23

Thane

Furia Płomieni

Punktów :   

Re: Alletar

Bardzo dobre profesje.

Offline

 

#11 2008-04-25 13:04:26

Alletar

Adept

Punktów :   

Re: Alletar

Zmieniam wiec na alchemie i herbalism.

Offline

 

#12 2008-04-26 10:05:13

Bitherel

Członek Kapituły

Punktów :   

Re: Alletar

To jak zmienisz to dopisz sie do wezla alchemy

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zagubionawyspa.pun.pl www.air123.pun.pl www.warofvillage.pun.pl www.ninjaznaruto.pun.pl www.vsmetrans.pun.pl