Strażnicy Ognia

Forum gildii Strażników Ognia

Ogłoszenie

Zapraszamy na offa na Burning Legion - Deseis. Dziekuje wszystkim za wspolna gre. Rune.

#1 2008-04-25 09:42:03

Shaveras

Adept

Punktów :   

Wyprawy na Instancje(słabsze osoby)

Pomyślałem sobie, że lepiej założyć jeden główny temat, w którym można by ustalać terminy instancji, gdzie iść i kto chce iść, zamiast zakładać przez cały czas nowe.

A więc, najprawdopodobniej w sobotę, po spotkaniu w Silvermoon odbędzie się insta i tu proszę wpisywać się osoby na nią chętne. W zależności od tego ile osób będzie chciało iść, i ich poziomu proponuje się wybrać do: Maraudonu, Uldamanu, Temple’a of Atal'Hakkar, lub w ostateczności Scarlet Monastery. Wolałbym zawczasu wiedzieć gdzie pójdziemy żebyśmy mogli odpowiednio się przygotować(questy, miksturki, poznanie terenu, potęga wrogów, dropy). Tak więc czekam na(mam nadzieje) duży odzew wśród Klanowiczów !

Offline

 

#2 2008-04-25 17:05:30

Kharlock

Ognista jaszczurka

Punktów :   

Re: Wyprawy na Instancje(słabsze osoby)

Oczywiście jestem chętny.

Offline

 

#3 2008-04-26 13:23:13

Thane

Furia Płomieni

Punktów :   

Re: Wyprawy na Instancje(słabsze osoby)

Jesli ten temat dalej bedzie wygladal tak ze "ja jestem chetny" "a ja nie" to zamkne.

Offline

 

#4 2008-04-26 16:01:21

Kharlock

Ognista jaszczurka

Punktów :   

Re: Wyprawy na Instancje(słabsze osoby)

Shav, wódz ma racje. Myślę, że to nie powinno być kto chętny, a kto nie, tylko wyznaczasz ludzi, którzy mają iść i koniec. Bo tak to nikt nie będzie chodził.

Offline

 

#5 2008-04-27 03:13:56

Thane

Furia Płomieni

Punktów :   

Re: Wyprawy na Instancje(słabsze osoby)

Chodzenie na instancje jest w interesie osob, ktore tam ida, bo tam jest sprzet. Nie chodzisz - nie masz.

Ale nikogo nikt nie bedzie zmuszal. Tyle ode mnie.

Nie ma przymusu chodzenia na instancje.

Ale kazdy rozsadny czlowiek pojdzie. Skad inaczej wezmie sprzet? Jak nie bedzie chodzil za mlodu, to kazdy to zapamieta i jak podrosnie nikt go nie bedzie chcial brac. Jak Kuba Bogu, tak Bog Kubie.

Offline

 

#6 2008-04-27 09:42:17

Rodanar

Członek Kapituły

Punktów :   

Re: Wyprawy na Instancje(słabsze osoby)

A odemnie:
Juz nie jeden raid prowadzilem, i wiem ze wole wziac postac ktora sie zna na swojej robocie i zna swoje miejsce, niz kogos kto nie ogarnia pojecia Raid.

Nie nauczycie sie ganiac w 5, nie nadacie sie by ganiac w 20

Offline

 

#7 2008-04-27 16:35:02

Kharlock

Ognista jaszczurka

Punktów :   

Re: Wyprawy na Instancje(słabsze osoby)

Jako, że za słowami idą czyny informuję, że w czwartek lub w piątek planowane jest dokończenie instancji SM wraz z osobami, które tam uczestniczyły. Także na sobotę jest wstępnie coś planowane, ale jeszcze poinformujemy. Oczywiście ja także nie zmuszam nikogo, ale będę starał się tu informować osoby, które powinny się zjawić. Lecz ich obecność oddaje już pod ich własną wolę. I dziękuje wszystkim, którzy wczoraj byli wczoraj w SM. Szczególnie Muncie, który dzielnie walczył ku chwale Świętego Ognia, pomimo tak wielkiej przewagi siły jego przeciwników. Mam nadzieję, że będziemy mieli coraz więcej osób chętnych, które same będą się zgłaszać, a w przyszłości same organizować takie wypady.

Offline

 

#8 2008-04-30 19:59:17

Amarel

Adept

Punktów :   

Re: Wyprawy na Instancje(słabsze osoby)

ja jestem zawsze za jesli jest dobry koks ;p

Offline

 

#9 2008-05-18 12:40:11

Kharlock

Ognista jaszczurka

Punktów :   

Re: Wyprawy na Instancje(słabsze osoby)

Najbliższy terminarz:
23.05-RFK (25-37)-20.00
24.05-Zul'Farrak(lub Maruadon, data jeszcze do ustalenia)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zapytajec.pun.pl www.narutoiprzyjaciele.pun.pl www.gp-sggw.pun.pl www.agromex.pun.pl www.b3.pun.pl