Strażnicy Ognia

Forum gildii Strażników Ognia

Ogłoszenie

Zapraszamy na offa na Burning Legion - Deseis. Dziekuje wszystkim za wspolna gre. Rune.

#1 2008-04-07 09:06:26

Thane

Furia Płomieni

Punktów :   

Blackrock Depths w piatek 11.04

http://www.wowwiki.com/Blackrock_Depths

Start: godzina 18
planowany czas ukonczenia instancji: okolo 24

Jest to najdluzsza instancja w grze na 5 osob.
Sugerowany sklad:

1. Runethane [tank]
2. Deseis [dd]
3. Bitherel [healer /  dd]
4. Alldolian [healer / offdd]
5. Jesli chcemy expa to Grumm jako dd albo Valandiril jako healer, jesli nie, to pewnie Rod jako healer lub jako tank.
Valandiril musialby zrobic 40 zeby tam wogole wejsc, ale licze, ze mu sie uda, gdyz najbardziej prawdopodobne wydaje mi sie, iz to wlasnie on z nami pojdzie (z racji tej, ze Grumm rzadko jest o tej godzinie, a juz wogole na 6h)

Wszyscy musza wbic przynajmniej 46, a dd 48 level zeby sie tam wybrac, co mam nadzieje bedzie wykonalne.

Dropsiki mozecie sami przejrzec.

Event zostal umieszczony w kalendarzu.

http://www.wowwiki.com/Thorium_Brotherhood - jesli ktos jest zainteresowany nimi (maja recki na blacksmith, tailoring, enhanting, alchemy, chyba tez leatherworking epickie) - sugeruje przed instancja skonczyc zadania w Searing Gorge zeby miec friendly i wziac repquest na Dark Iron Residue.

Rajdy bo BD bedziemy robic gdy sie tylko bedzie dalo, gdyz mi osobiscie bardzo zalezy na exalted u nich.

Offline

 

#2 2008-04-08 07:46:36

Thane

Furia Płomieni

Punktów :   

Re: Blackrock Depths w piatek 11.04

Nalezy skolowac:

Kazdy:
2-4 stacki najlepszych hp potkow jakich moze uzywac
stack bandazy, jesli kto ma first aid
potki armora, hp, staminy
potki zwiekszajace sile ofensywna

Kazdego potka bierzemy jak na 6h x2 (zawsze mozna glebnac)

Manauserzy:
6-10 stackow najlepszych mana potkow jakich moze uzywac

Rageuserzy:
stack albo dwa ragepotkow sie przyda (druidzi nie moga uzywac wiec leja)

Przyda sie wszystko co zadaje dodatkowe obrazenia nie zwiekszajac mocno threata (zabawki inzynierow itd)

http://www.wowwiki.com/Blackrock_Depths_Quests - pobrac co kto chce do piatku zeby potem nie biegac

Offline

 

#3 2008-04-09 11:22:04

Thane

Furia Płomieni

Punktów :   

Re: Blackrock Depths w piatek 11.04

W razie nieobecnosci Bitherela, jesli Dratogar wbije 46 to Dratogar go zastapi. Jesli bedziemy mieli jakikolwiek wakat to zabierze sie z nami lock na 48 Deidweth.

Offline

 

#4 2008-04-10 14:36:18

Thane

Furia Płomieni

Punktów :   

Re: Blackrock Depths w piatek 11.04

Nie przezyje tam postac zadna ponizej 46 ze wzgledu na brak geodat i masy mobow sciagajace przez sciany. Najnizszy level do BD ustalam wiec na 46.

Do insty idzie sie z Searing Gorge wiec upewnic sie, ze macie flypathy wszyscy, ktorzy nie mieszcza sie w level range instancji.

Prosze o potwierdzenie obecnosci.

Offline

 

#5 2008-04-10 16:45:20

Bitherel

Członek Kapituły

Punktów :   

Re: Blackrock Depths w piatek 11.04

No ja raczej powinienem być... jeśli będą jakieś nieprzewidziane sytuacje to napisze Ci M jak coś...

Offline

 

#6 2008-04-11 11:18:12

Thane

Furia Płomieni

Punktów :   

Re: Blackrock Depths w piatek 11.04

Spotkanie przelozone na 19 (wczesniej nie bede mogl byc - stary robi projekt)

Strategia:

Runethane - tank - sciaga moby przy pomocy giwery i dowodzi reszta druzyny

Deseis - assist na tanka, uwaza bardzo na overnuki bo tam moby zmiota go w ciagu kilku sekund (obrazenia na plate zadaja rzedu 200 na cios)

Bitherel - gdy bedzie powyzej 3 mobow (czyli 4 i wiecej) najpierw rzuca hoty, potem dopiero zmienia forme na kota i asystuje, gdy tank schodzi albo threat za mocno rosnie - znow na krowe, hoty i do boju, Bith wysle mi tez omena dzisiaj na mail, Bith moze hotowac takze innych czlonkow druzyny. Uwaza na priesta i gdy zaatakuja go moby zmienia sie w miska i offtankuje, zeby MT nie musial biegac co moze skutkowac zerwaniem sie threata na reszcie mobow i wipem.

Alldolian - leczy tylko tanka i priesta, choc w krytycznych sytuacjach moze takze innych. Lepiej miec jednak trupa jednego niz wipe. Gdy nie leczy asystuje tanka. Uwaza tez na Valandirila i gdy zaatakuja go moby - leczy go.

Valandiril - jesli okaze sie, ze Val przezyje w srodku (moby nie beda ze zbyt daleka na niego nabiegac) to leczy tylko tanka i nikogo innego

Podsumowujac: druid pilnuje priesta jako ewentualny offtank - offtankuje tez na duze grupy mobow (na TSie bede mowil o takich), palek leczy i leje, ma szczegolne oko na priesta, Des asystuje MT chyba, ze na TSie padnie inny rozkaz

kto co ma:
Bith - potki beda potrzebne (wymienilem wyzej)
Alld - dynamit

Offline

 

#7 2008-04-11 15:57:59

Thane

Furia Płomieni

Punktów :   

Re: Blackrock Depths w piatek 11.04

Kilka uwag:

-asystenci bija moba dopiero jak wloze w niego przynajmniej 2 ciosy i speca (pojawi sie ikonka sunder armor albo threat mi mocno skoczy od heroic albo revenge)
-leczacy konsultuja sie w sprawie leczenia na TS - zeby nie overhealowac
-przed kazdym bossem zatrzymujemy sie i ja mowie jaka jest taktyka na niego

Bede mial omena dzis od Bitha wiec nie powinno byc problemu z rozliczaniem threata.

O 18 powinniscie wybrac sie z Kargath na polnoc.

Oto przygotowana przeze mnie dokladna i bardzo szczegolowa mapa od wiochy w badlands:P
http://img186.imageshack.us/img186/7075/wowdrogaih0.jpg


Od razu mowie - po drodze sa moby okolo 50tki, wiec lepiej zabierzcie sie razem.

Offline

 

#8 2008-04-11 19:35:23

Thane

Furia Płomieni

Punktów :   

Re: Blackrock Depths w piatek 11.04

instancja odwolana z powodu braku osob na jeden termin by ja zrobic

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutosanhan.pun.pl www.gtcup.pun.pl www.bbteam.pun.pl www.utpdul.pun.pl www.powinnoscasg.pun.pl