Strażnicy Ognia

Forum gildii Strażników Ognia

Ogłoszenie

Zapraszamy na offa na Burning Legion - Deseis. Dziekuje wszystkim za wspolna gre. Rune.

#1 2008-04-07 02:05:25

Thane

Furia Płomieni

Punktów :   

Moje wtyczki

Wtyczki w wersji Wodzu deluxe:

Advanced Trade Skill Window - okienko do robienia przedmiotow z wieloma przydatnymi funkcjami, np automatyczne tworzenie polproduktow, kolejkowanie rzeczy (nie robi sam, trzeba klikac, ale mozna zapisac kolejke) - dokupowanie rzeczy potrzebnych na zrobienie przedmiotow w kolejce (w sklepach i na aukcjach) - kilka filtrow do sortowania recept

ArcHUD - hp, mana/rage/energy, focus, enemycast i inne w formie lukow na ekranie, swietny addon

Atlasloot Enhanced - sprawdzic mozemy co dropi fajnego w instancji w ktorej jestesmy

Auctioneer - kto uzywa domu aukcyjnego musi to miec

Bagnon - nieprzeceniona wtyczka scalajaca okna bagow do jednego okna - przydatna wielce, choc trzeba sie przyzwyczaic gdy sie zamienia bagi do specyficznego wyswietlania

Cartographer Complete - kilka baz danych do Carographera w jednym

Fishing Buddy EBA - ciekawa wtyka do lowienia rybek - zapisuje wiele danych, korzysta z outfittera by wrzucic sprzet +fishing jak lowisz, automatycznie naklada przynety, wlacza autoloot na rybki itd.

GroupCalendar - to kazdy w gildii miec musi. Instrukcje obslugi pewnie wrzuci Munta. Starczy przestawic na manual, disconnect, connect, poczekac az zsynchronizuje i jazda.

Opium - pozwala na zapisywanie i sortowanie listy graczy sojuszu, ktorzy nas irytuja. Wiele przydatnych opcji lacznie z liczeniem ile razy zabilismy upierdliwego alucha, ktory katowal nas majac 20lvl wyzej.

Outfitter Updated - program do zarzadzania ubiorem, mozna tworzyc sety np. "na healera", "na tanka" itd. Wiele przydatnych funkcji, choc generalnie przydaje sie od okolo 60 lvl, gdzie zmiana roli znacznie wplywa na sprzet, jaki chcemy miec na sobie

Prat 2.0 - pozwala na zabawe oknem Chata, nieocenione

QuestHelper - ot, badziew do robienia questow, kazdy to juz chyba ma

Recipe Radar Updated - wylapuje gdzie mozna dropic potrzebne nam recki, wymaga sporej wiedzy o grze

simpleMinimap - pozwala na zabawe z minimapa, przydatna rzecz

SnapShot - typowy bajer, zapisuje jak wygladala i co nosila nasza postac na levelach, ja mam go od 1 lvl, moge powspominac, dobre na dlugie wieczory

StanceSets v3.1 - uzyteczne dla woja, pozwala dopisac sporo opcji dla konkretnych stance'ow

TankPoints - mowi nam ktory item da nam wieksza przezywalnosc z mobami, nawet przydatne

Titan Panel - duzo danych trzyma, przelicza - przydatna rzecz, szczegolnie, ze pozwala skalowac standardowy wowy UI (ten pasek ze skillami) i dopasowac  go do naszych preferencji, ten domyslny jest bowiem sporo za duzy

Town Guard - doprowadza Cie do miejsc w miescie bez potrzeby korzystania ze straznikow - szukasz trenera, miejsca do naprawy, a moze flypatha? On Ci pomoze

TrainerSkill3 - zapisuje i przpomina, ze mozesz nauczyc sie nowych umiejetnosci - bardzo przydatne, szczegolnie, ze pozwala przegladac bez potrzeby wizyty u trenera co bedziesz mogl robic i czego sie nauczyc u ktorego trenera (sortuje - np. trener kowalstwa tu, trener kowalstwa tam, trener wojownikow tu) oraz szacuje ile kasy pojdzie na skille.

Offline

 

#2 2008-04-16 00:14:50

munta

Adept

Punktów :   

Re: Moje wtyczki

To i ja dodam kilka swoich:

WIM - rozmowy "whisper" w osobnym okienku i z zakładkami. Wtyczka ma jeszcze kilka bugów, ale można je obejść. Na przykład wyłączyłem u siebie wyświetlanie emotikon w oknie czatu.

Automation - pozwala na automatyzację pewnych czynności w grze (m.in. sprzedaż "szarych" przedmiotów)

Titan PetXP - wyświetla doświadczenie peta w pasku titana.

AllPlayed - aby widzieć ile czasu marnujemy na granie

Chinchilla - suuuper mini-mapka

PAWN - podaje nam wycenę przedmiotów

MobInfo2 - dodatkowe informacje o mobkach

Omen - pokazuje jaka jest szansa, że mob zaatakuje nas a nie kogoś innego

Titan ammo - pokazuje ile mamy jeszcze amunicji (wtyczka tytana)

X-Perl - zmiana UI i możliwość przemieszczania niektórych elementów

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bialamagia.pun.pl www.avril.pun.pl www.bbmtm.pun.pl www.turniejefifa.pun.pl www.gothicmmo.pun.pl