Strażnicy Ognia

Forum gildii Strażników Ognia

Ogłoszenie

Zapraszamy na offa na Burning Legion - Deseis. Dziekuje wszystkim za wspolna gre. Rune.

#1 2008-05-07 19:42:04

Amarel

Adept

Punktów :   

Pro¶ba

Mam prosbe do klanowiczy, że gdyby udało im sie wydropić jakiego¶ fajnego staffa to zeby mi odłozyli:) Nikt tego nie moze wyprodukowac a mi dropi wszystko prucz tego a na aukcjach jak jest staff to szary i tandetdny;/;/;/

Edit by Thane - ortografia.

Offline

 

#2 2008-05-07 22:35:59

Kharlock

Ognista jaszczurka

Punktów :   

Re: Pro¶ba

Am, fajne staffy lec± ze złoty smokiem(od razu przywi±zuj± się do tego co j± wygra) na instach, chyba że co¶ słabszego z mobka zwykłego dropnie. Jak chcesz to przejdę się z Tob± do SM, tam jest sporo sprzętu dla locka (większo¶ć mojego aktualnego ekwipunku). Tylko ja też mam pro¶bę Am. Orty, proszę spójrz czasem na pisownie, bo niektóre słowa aż strasz±.

Offline

 

#3 2008-05-09 07:55:38

Helwet

Mała ognista jaszczurka

Punktów :   

Re: Pro¶ba

Firefox 2 ma wbudowany moduł sprawdzania pisowni polskiej ;)
Co do staffów- zabierz się z kim¶ do instancji i drop. Bo i tak wszystkie lepsze s± bop.

Offline

 

#4 2008-05-11 15:22:19

Rodanar

Członek Kapituły

Punktów :   

Re: Pro¶ba

Albo olej do OL:) (wiem wiem, każdy mówi olej do OL, ale taka jest prawda:( ) po przejsciu przez portal zabierze sie Ciebie do HR i będzie laska, a w sumie wszystko co dropniesz w OL będzie potencjalnie lepsze od tego z Azz, nawet zielony chłam miecie fiolety z Azz, wiec w sumie do 60 tak naprawdę liczy sie exp, może że zbierzesz skład w swoim Lv na jaki¶ inst, wtedy masz jeszcze do¶wiadczenie praktyczne:)

Offline

 

#5 2008-05-11 17:02:30

Thane

Furia Płomieni

Punktów :   

Re: Pro¶ba

Chyba, ze mowimy o:
-Naxx
-Molten Core
-Onyxii

Z czego te dwa ostatnie nigdy nie ruszone.

Jednak 40many z Azerothu daja lepszy drop niz nawet 10many w OL. Dopiero od Zul'Aman zaczyna sie lepszy sprzet.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zt2.pun.pl www.bbmtm.pun.pl www.bialamagia.pun.pl www.turniejefifa.pun.pl www.gothicmmo.pun.pl