Strażnicy Ognia

Forum gildii Strażników Ognia

Ogłoszenie

Zapraszamy na offa na Burning Legion - Deseis. Dziekuje wszystkim za wspolna gre. Rune.

#1 2008-04-13 20:36:41

Kharlock

Ognista jaszczurka

Punktów :   

Gnomeregan

Proszę o zapisanie się tu, jako na wstępną listę osób, które chcą iść na instancje do Gnomereganu. Termin to przyszły tydzień (lub ewentualnie następny, dokładna data jeszcze do uzgodnienia). Zasięg levelów jakich szukamy to 24-33, potrzebny jest na obecną chwilę ktoś do leczenia przede wszystkim. Ale innych też bardzo chętnie zapraszam. Kto idzie, niech zaopatrzy się w odpowiednie questy przed instancją.

Offline

 

#2 2008-04-14 02:57:05

limak1000

Adept

Punktów :   

Re: Gnomeregan

Ja się chetnie zgłaszam w roli Tanka (o ile jest potrzebny)

Offline

 

#3 2008-04-14 03:28:34

Thane

Furia Płomieni

Punktów :   

Re: Gnomeregan

Na poziomy 24-33 cieezko kogos bedzie znalezc. Nie tylko w klanie, ale wogole. Wiekszosc ludzi bardzo szybko przebija sie przez te poziomy a mlodych jak na lekarstwo.

Offline

 

#4 2008-04-14 17:25:51

Kharlock

Ognista jaszczurka

Punktów :   

Re: Gnomeregan

Oczywiście, nie zabraniam innym lvl iść także na tą instancje, ale napisałem dla jakich lvl wypada tam sprzęt. Dla reszty będzie to zbyt słaby(w przypadu zbyt dużych poziomów), dla innych zbyt mocny (poza tym dużo nie zrobią, jeśli chodzi o osoby na niższych poziomach). Ale jeśli ktoś z lepszych chce nas zaszczycić swoją obecnością, to ja nie mam nic przeciwko i zapraszam z otwartymi rękoma.

Offline

 

#5 2008-04-14 20:04:58

Thane

Furia Płomieni

Punktów :   

Re: Gnomeregan

Poniewaz na insty chodzi sie nie po exp, a po sprzet proponuje, by poszedl Alld z chetnymi wszystkimi na ta instancje i nakosil Wam sprzetu.
I po prostu niech sie wpisuje kto chce tam pojsc po sprzet.

Offline

 

#6 2008-04-15 19:56:40

Kharlock

Ognista jaszczurka

Punktów :   

Re: Gnomeregan

Całkowicie się zgadzam z Wodzem. Dlatego jako, że założyłem ten temat proszę, by wszyscy chętni wpisywali się tu do piątku. Pozdrawiam. Khar.

Offline

 

#7 2008-04-15 22:46:03

Ichi

Oficer

Punktów :   

Re: Gnomeregan

Ja tam mogę wszędzie IŚĆ :)

Offline

 

#8 2008-04-16 16:05:27

Shaveras

Adept

Punktów :   

Re: Gnomeregan

Jeśli tylko będziecie mieli dla mnie miejsce to chętnie bym sie z wami wybrał. Na instę z  szefowstwem to  raczej nie mam szans, bo jeszcze trochę za słaby jestem więc jeśli tylko potrzebna wam będzie pomoc huntera i jego dzielnego zwierzaka to na mnie zawsze możecie liczyć!

Ostatnio edytowany przez Shaveras (2008-04-16 16:23:30)

Offline

 

#9 2008-04-16 18:56:28

Kharlock

Ognista jaszczurka

Punktów :   

Re: Gnomeregan

Oczywiście, będzie nam bardzo miło Shaverasie. Ichi, to będzie dla mnie wielki zaszczyt, że będę mógł walczyć u boku tak doświadczonego wojownika.

Offline

 

#10 2008-04-18 14:42:38

BiszBasz

Mała ognista jaszczurka

Punktów :   

Re: Gnomeregan

Ja rowniez z checia pojde, zawsze to ciekawsze zajecie niz koks :)

Offline

 

#11 2008-04-18 18:45:27

Kharlock

Ognista jaszczurka

Punktów :   

Re: Gnomeregan

Termin instancji to sobota, po spotkaniu gildyjnym. Wszystkich chętnych proszę o zaopatrzenie się w miksturki, jedzonko i wszelkie inne wspomagacze :) I oczywiście w questy. Dwa są w Orgri. Postaram się później napisać szczegóły co do nich. Jeśli ktoś jeszcze będzie znał inne proszę o tym napisać tutaj.

Offline

 

#12 2008-04-19 04:13:46

Kharlock

Ognista jaszczurka

Punktów :   

Offline

 

#13 2008-04-20 22:59:50

Kharlock

Ognista jaszczurka

Punktów :   

Re: Gnomeregan

Najmocniej chciałbym przeprosić wszystkich którzy poszli razem ze mną do Gnomereganu, ale niestety miałem dosyć napiętą sytuację w domu. Dopóki nie mam własnej roboty i pełnoletności jestem uzależniony od moich rodzicieli. A niestety oni zażądali ode mnie przerwania, na co się nie zgodziłem i dlatego nagle mnie wyrzuciło. Liczę, że dużo nie straciliście na mojej nieobecności.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.turniejefifa.pun.pl www.gothicmmo.pun.pl www.zt2.pun.pl www.avril.pun.pl www.bialamagia.pun.pl